
HLE 27
Re: HLE 27
Pure gok: foute panto's omhoog?Steven schreef:zoek de fout op de foto
Spoorse groeten,
Davy Ickx
Davy Ickx
Re: HLE 27
inderdaad het moeten de voorste zijn, al kan er natuurlijk een technische reden zijn de verhinderd om deze te gebruiken.davyickx schreef:Pure gok: foute panto's omhoog?Steven schreef:zoek de fout op de foto
Re: HLE 27
waarom liever de voorste? voor goederen had ik gelezen door slijtage van de panto beschadigd dit de auto's die op sleep zijn op de wagons.



Re: HLE 27
wie heeft die trein gedaan? Ik vermoed een 1ste TB of een TOSCI .....Steven schreef:inderdaad het moeten de voorste zijn, al kan er natuurlijk een technische reden zijn de verhinderd om deze te gebruiken.davyickx schreef:Pure gok: foute panto's omhoog?Steven schreef:zoek de fout op de foto

Re: HLE 27
Omdat het al enige tijd voorzien is om altijd de voorste te gebruiken tenzijRobin schreef:waarom liever de voorste? voor goederen had ik gelezen door slijtage van de panto beschadigd dit de auto's die op sleep zijn op de wagons.
de voorste te veel sleet vertoont
de voorste de stroomafnemer voor een andere spanning is (zoals bij reeks 13)
Re: HLE 27
Allee 'k zal mijn 27's ook maar eens prijs geven zeker?
1. HLE 2741 met 5 M6 rijtuigen er achter.
Foto van 6 maart 2011
2. HLE 2718 met weer 5 M6 wagentjes er achter.
Foto van 13 februari 2011
Mvg, Brent Logie

1. HLE 2741 met 5 M6 rijtuigen er achter.
Foto van 6 maart 2011

Foto van 13 februari 2011

-
- Berichten: 17
- Lid geworden op: 05 jul 2019, 09:19