Dat is de exacte reden waarom ik de oude stijl blijf gebruiken.trainlovertje schreef: ↑14 feb 2026, 13:13 Dan moet men toch eerst het bedanken van een post mogelijk maken in de nieuwe stijl. Ik gebruik die nieuwe look al jaren en vind het ook al jarenlang een gemis. Om een post te bedanken, moet ik switchen naar de oude modus, wat omslachtig is en ervoor zorgt dat ik meer bedankt word dan ik bedankjes uitdeel![]()
Verjaardag
Re: Verjaardag
Re: Verjaardag
Ik heb de nieuwe stijl alleen kort gezien en alhoewel ik snap waarom hij visueel aantrekkelijk is, ik ben ondertussen van middelbare leeftijd en kan niet meer tegen verandering
Ik geloof dat phpBB zo'n beetje met deze skin uitkwam in 2000 en dat 'ie nauwelijks veranderd is door de jaren heen. Gebruik 'm ook op meerdere fora dus dan kan ik ook alles op spiergeheugen doen.
