Pagina 1 van 1

Jonge treinfan

Geplaatst: 09 aug 2006, 17:35
door Henk
Bericht op VTM-text p. 133

Ben Ford, een Britse jongen van 5 jaar is er alleen op uit getrokken en heeft meer dan 100 kilometer afgelegd.
De kleine jongen was met zijn familie op vakantie in Groot-Brittanniƫ. Toen de jongen verdween, werd de politie ingeschakeld. Na een zoektocht bleek dat Ben alleen naar het station was gegaan en er een reisje had gemaakt met de trein.

Geplaatst: 09 aug 2006, 19:02
door 5307
amai, met de trein meegereden of ermee gereden??


met een auto meerijden ging toepasselijker geweest zijn :lol:

Geplaatst: 10 aug 2006, 11:34
door Patrick
Een week geleden is in Duitsland een 3-jarig jongetje om het leven gekomen omdat hij ook naar de treintjes was gaan kijken. Hij was in pyjama zijn bedje ontvlucht :(

http://www.spiegel.de/panorama/0,1518,429262,00.html

Geplaatst: 11 aug 2006, 09:53
door Concurrent
Dat gebeurd helaas,en ik kan zeggen dat op de helling van Aachen-West ook nogal eens treinspotters staan , die met al hun attributen op het tegenspoor staan.Als er eens door een onoplettendheid een trein aankomt...De DB heeft er al veel weggejaagd daar omdat het er levensgevaarlijk is maar helaas komen ze steeds weer terug.Dan vind ik het toch veiliger dat ze op een brug gaan staan.Of zoals in Belgiƫ op de achetrzijde van de seinpaal :mrgreen:

Geplaatst: 11 aug 2006, 10:08
door Tux
op het tegenspoor? :shock:

Geplaatst: 11 aug 2006, 10:11
door Concurrent
Zal ik me wat verduidelijken :P Op het spoor ,waar men uit de tegengestelde richting komt over gereden !Daar heb je een kleine steenslag wegetje , maar de meeste staan ofwel te dicht bij het spoor zelf, oftewel met een been van hunzelf of van hun foto-staander over de spoorstaaf.

Geplaatst: 11 aug 2006, 10:21
door 1607
eens aan die gasten moeten uitleggen dat er ook lenzen bestaan. :roll: