Pagina 1 van 1
Een keer iets anders
Geplaatst: 18 aug 2006, 22:11
door Bert
Gisteren heb ik eens een beetje geëxperimenteerd en graag had ik jullie mening over deze foto's gehad. Zelf weet ik niet echt wat ik er moet van denken. Het sluitsein vind ik nog redelijk geslaagd de ander minder.

Geplaatst: 18 aug 2006, 22:12
door Tommyken
Niet slecht ... ik ben blij dat nog mensen dat duren te doen om zo te experimenteren. persoonlijk zou ik de eerste foto in het zwart wit durven te zetten en het contrast een beetje verdonkeren dan. Dan krijg je meer de nadruk op het vettige en oudheid van de 62ers

Geplaatst: 18 aug 2006, 22:20
door TBbart
volgens mij is dat de 6229? ben is just? In Brugge
mooie foto's
keer wat anders
Geplaatst: 19 aug 2006, 01:39
door Pieter
Ik vind de foto's iets speciaals hebben...
Doe zo voort zou ik zeggen!
Geplaatst: 19 aug 2006, 12:18
door Bert
TBbart schreef:volgens mij is dat de 6229? ben is just? In Brugge
mooie foto's
keer wat anders
Dank u voor jullie reacties

!
Alle foto's zijn genomen in het compex Luchtbal nabij Antwerpen Noorderdokken en de bocht van Ekeren.
De foto met het sluitsein is de 6285 en de andere is de 6242

Geplaatst: 19 aug 2006, 12:19
door Bert
Tommyken schreef:Niet slecht ... ik ben blij dat nog mensen dat duren te doen om zo te experimenteren. persoonlijk zou ik de eerste foto in het zwart wit durven te zetten en het contrast een beetje verdonkeren dan. Dan krijg je meer de nadruk op het vettige en oudheid van de 62ers

En dan eens in het zwart-wit:
Geplaatst: 19 aug 2006, 12:48
door Tommyken
Persoonlijk ... yep .. zwart wit !!! .. omdat je de afgebleekte kleur van het geel minder ziet ... doe zo verder Bert

Geplaatst: 21 aug 2006, 18:22
door Bert
Ik heb het sluitsein ook nog eens in het zwart-wit geplaatst en al bij al valt het wel nog mee.

Geplaatst: 21 aug 2006, 21:01
door rixke rail
Sorry, even off-topic !
Waarom plaatst men een sluitsein op een loc ?
Spoorse groeten,
Eric.
Geplaatst: 21 aug 2006, 21:36
door groentje
Gokje: het was een loc in opzending, eventueel defect?
Geplaatst: 22 aug 2006, 11:03
door Bert
groentje schreef:Gokje: het was een loc in opzending, eventueel defect?
Nee, het was een loc in een bundel gekoppeld aan een werktrein met daarna nog een 62.
Ik denk dat ze dat doen wanneer ze met de andere 62 rijden en de andere gewoon meerijdt voor het geval ze moeten snel wisselen van rijrichting.

Re: Een keer iets anders
Geplaatst: 26 aug 2006, 17:34
door eLDee
Bert schreef:Gisteren heb ik eens een beetje geëxperimenteerd en graag had ik jullie mening over deze foto's gehad. Zelf weet ik niet echt wat ik er moet van denken. Het sluitsein vind ik nog redelijk geslaagd de ander minder.

De eerste is door de lichtmeting vooral op de donkere delen van de loc te doen aan de rechterkant ferm overbelicht. Het idee is zeker OK; helaas is de uitvoering een stuk(je) minder. Het is overigens geen gemakkelijke opgave om zo'n beelden te maken.
Re: Een keer iets anders
Geplaatst: 26 aug 2006, 18:29
door am62
Ik vind de foto van het sluitsein eigenlijk beter in kleur, het is immers een rood sluitsein en die kleur mag zeker tot uiting komen.
Mijn punten : 9/10 voor de kleurfoto, 6/10 voor de z/w...
Geplaatst: 24 sep 2006, 15:38
door Bert
Nog eens iets geprobeerd gisteren op het stoomfestival in Mariembourg
Wat vinden jullie?
Geplaatst: 24 sep 2006, 16:13
door poyaud
ik krijg precies een déjà vu
leuke foto's trouwens .