Pagina 1 van 1
					
				s460
				Geplaatst: 21 mar 2013, 08:07
				door bunnyfeet
				Mijn vader werkt bij infrabel als gesp. Spoorlegger en hij heeft het steeds over een s460 en heb geen idee waar hij het over heeft ik zeg maar altijd ja . 

  kan iemand mij hier mee helpen 
Mvg
 
			
					
				Re: s460
				Geplaatst: 21 mar 2013, 13:13
				door twist297
				bunnyfeet schreef:Mijn vader werkt bij infrabel als gesp. Spoorlegger en hij heeft het steeds over een s460 en heb geen idee waar hij het over heeft ik zeg maar altijd ja . 

  kan iemand mij hier mee helpen 
Mvg
 
S460 wordt gebruikt bij werken met mogelijke indringing in het vrije-ruimteprofiel van een spoor. Dit voor meldingen tussen blokpost en bediende ten velde ivm de toelatingen voor indringing van het vrije-ruimteprofiel of voor vrijmaken van het vrije-ruimteprofiel als er een trein moet passeren.
Dus eigenlijk om het personeel te beveiligen indien ze in het spoor komen.  Hier komt natuurlijk veel meer bij kijken, er wordt bijvoorbeeld soms ook gebruik gemaakt van tijdelijke snelheidsbeperkingen in de werkzone.  Ook verschillende soorten van afdekken/afbakenen van de werkzone (handseinen/bediende grote stopseinen). 
Ik kan hier nog veel dieper op ingaan maar dan wordt het een beetje moeilijk denk ik.
Hier is een volledige bundel aan toegewijd van ongeveer 50 pagina's....
 
			
					
				Re: s460
				Geplaatst: 21 mar 2013, 14:56
				door bunnyfeet
				Dus is dat gewoon voor te mogen werken
			 
			
					
				Re: s460
				Geplaatst: 21 mar 2013, 20:17
				door twist297
				Om het simpel te zeggen : om veilig te kunnen werken...