K4 rijtuigen
Geplaatst: 02 sep 2006, 09:39
Weet iemand een plek in (noord-) België waar K4 rijtuigen nog zijn te bezichtigen?
Is het daar wel eens open deuren?trainfreak schreef:In Schaarbeek staan er, maar daar kan je niet meer binnen!
Niet dat ik weet, maar er zullen wel nog andere plaatsen zijn waar er staan zeker?sncf-sncb schreef:Is het daar wel eens open deuren?trainfreak schreef:In Schaarbeek staan er, maar daar kan je niet meer binnen!
Idd vrijdag stonden er als ik goed gezien heb een stuk of 4 maar je moet al een flinke zoom hebben.Steven schreef:dacht er in denderleeuw ook nog een aantal gezien te hebben
Of op een minder druk uur eens vragen of je daar heen mag.am62 schreef:Idd vrijdag stonden er als ik goed gezien heb een stuk of 4 maar je moet al een flinke zoom hebben.Steven schreef:dacht er in denderleeuw ook nog een aantal gezien te hebben
Alé wa gij nu vertelt....Anarchy55 schreef:Die 4 K-rijtuigen in Denderleeuw staan er al jaar en dag.
Wa bedoelt gij nu?am62 schreef:Alé wa gij nu vertelt....Anarchy55 schreef:Die 4 K-rijtuigen in Denderleeuw staan er al jaar en dag.
vandaag stonden er zelfs twee wagens met containers in de bundel ... blijkbaar ergens een probleempje...
misschien die ontsporing waar 5307 het over had??am62 schreef:Alé wa gij nu vertelt....Anarchy55 schreef:Die 4 K-rijtuigen in Denderleeuw staan er al jaar en dag.
vandaag stonden er zelfs twee wagens met containers in de bundel ... blijkbaar ergens een probleempje...