Ruisbroek 3 augustus 2015
Geplaatst: 04 aug 2015, 14:16
Ik heb een allegaartje aan treinfoto's op http://blog.seniorennet.be/overweg13/ geplaatst. Niks bijzonders, maar wel erg recent.
Tja, veel bijzonders is er inderdaad niet aan, het Belgische materieel ziet er tegenwoordig bijna allemaal min of meer hetzelfde uit. Alleen de foto's van de Eurostar vind ik nog enigszins interessant, vooral die laatste met die oude huizen op de achtergrond.overweg13 schreef:Niks bijzonders, maar wel erg recent.
Eigenlijk wilde ik gewoon een vernieuwde Eurostar fotograferen, maar die stond defect. Daarom ging ik er woensdag terug en deze keer kon ik de vernieuwde 3015 wel vastleggen. En geloof me of niet, maar ik had ondertussen zelf ontdekt dat ik beter wat verder kon gaan staan. Foto's volgen nog.Taurus schreef:Ruisbroek is voor HST's een goed fotopunt vanaf beide perrons. Wel zou ik aan het eind van de middag nog iets verder naar achteren lopen, dan komt de oude huizenrij er mooier op. Heb er zelf ook meerdere malen gestaan.