Pagina 1 van 1

Niets laten liggen?

Geplaatst: 08 apr 2006, 13:52
door Henk

Geplaatst: 08 apr 2006, 13:58
door Steven
hehe lol
deze week is op trein 2112 tussen brussel en luxemburg iemand een voorwerp vergeten of moet ik beter zeggen een levend wezen, want de persoon in kwestie was zijn hond vergeten op de trein in libramont afgestopt, de hond is er dan in marbehan ook maar uitgegaan :-)

Geplaatst: 08 apr 2006, 14:24
door Jonathan
Sommige mensen vergeten zelfs hun fiets op de trein :!:

Geplaatst: 08 apr 2006, 14:30
door Steven
Jonathan schreef:Sommige mensen vergeten zelfs hun fiets op de trein :!:
fiets, gsm, laptop, hond, gitaar, paraplu (de nr 1 schijn), jassen, boekentas, ..... de lijst is wel enorm lang van verloren voorwerpen

Geplaatst: 08 apr 2006, 14:35
door Tim
Handschoenen (niet waar, trainspotterke? :lol: )

Geplaatst: 08 apr 2006, 17:44
door Trainspotterke
Tim schreef:Handschoenen (niet waar, trainspotterke? :lol: )
:mrgreen:

Geplaatst: 09 apr 2006, 10:56
door Jonathan
Ja, maar dat vele dingen dan ik begrijpen dat dat niet wordt opgehaald. Bij de NMBS kun je dan € 2.50 kosten betalen. Dan ben je soms beter dat je direct een nieuwe koopt.
Zo was er ooit een vrouw in het station van Oostende die achter een paraplu kwam en ze moest er ook € 2.50 kosten voor betalen. Dit zij ze toen: Moe ik nog zovele betalen voor zo'n oede paraplu. Hangt hem aan je nekke!
Nu vindt ik zo'n reactie toch wel wat overdreven, maar € 2.50 vindt ik toch wel veel. Veelal is het een reiziger die dat dan vindt en dan kost dat toch belange geen € 2.50 :!:

Geplaatst: 09 apr 2006, 12:26
door Steven
das de kost voor het bewaren van verloren voorwerpen, dat valt dus best mee een opslagruimte en personeel betalen om dit te doen moet je er ook van kunnen he wetende da de meeste ni eens de moeite doen is dit dus vrij kostelijk om te organiseren voor de spoorwegen