Praagse tram gaat er alleen vandoor
De plaatselijke openbaarvervoermaatschappij van Praag heeft bevestigd dat een lege tram minutenlang door de Tsjechische hoofdstad is gereden. Een trambestuurder die getuige was van het voorval, achtervolgde de tram met de fiets.
Na een solorit van ongeveer een kilometer kwam de eigenzinnige tram tot stilstand. De tram was enkele minuten eerder om nog onduidelijke redenen uit het depot gereden. In eerste instantie begon de trambestuurder de achtervolging in looppas, maar toen dat weinig zoden aan de dijk bracht, koos de man voor zijn fiets.
Uiteindelijk kwam de tram tot stilstand, nadat de openbaarvervoermaatschappij de stroom had uitgeschakeld. Bij het incident raakte niemand gewoond.
Bron: deredactie.be
Praagse tram gaat er alleen vandoor
Re: Praagse tram gaat er alleen vandoor
Dit bericht moet toch naar een andere topic nl: Smalspoor & lightrail algemeen internationaal.
Re: Praagse tram gaat er alleen vandoor
Klopt, ik heb er niet op gelet. @mods: graag verzetten.apestaart schreef:Dit bericht moet toch naar een andere topic nl: Smalspoor & lightrail algemeen internationaal.




Re: Praagse tram gaat er alleen vandoor
Waarschijnlijk een spooktram 
Ofwel de trambestuurder die onzichtbaar is (de Onzichtbare Man-The Invisibale Man)

Ofwel de trambestuurder die onzichtbaar is (de Onzichtbare Man-The Invisibale Man)
