Pagina 1 van 1

Gaslek stuurt het treinverkeer in de war

Geplaatst: 27 jun 2006, 14:17
door Patrick
di 27/06/06 - Op de spoorlijn tussen Brussel en Antwerpen zijn er vertragingen door een gaslek in Duffel.
Bij werkzaamheden in de Adolf Stocletlaan in Duffel, naast de spoorweg, werd een gasleiding doorboord.

Er ontsnapte gas en de brandweer benevelde de gaswolk met water om verdere verspreiding te voorkomen.

In de buurt zijn geen huizen of bedrijven, een evacuatie was dus niet nodig. Door het gaslek is er geen treinverkeer mogelijk tussen Kontich en Mechelen.

De treinen tussen Brussel en Antwerpen worden via een goederenspoor omgeleid en rijden met een vertraging van een kwartier.

Arbeiders van de gasmaatschappij proberen het lek zo snel mogelijk te dichten.

Bron: http://www.vrtnieuws.net/nieuwsnet_mast ... ndex.shtml

Geplaatst: 27 jun 2006, 14:20
door Pierre
Hmz, in Duffel loopt L25 vlak naast L27. Op L25 wordt niet gereden (en dus niet gestopt) maar op L27, 10 meter ernaast, wordt wel gereden?

Geplaatst: 27 jun 2006, 16:21
door tom007
de trein naar turnhout die van Manage komt had 25 min vertraging. En werd maar tot in herentals gestuurd. De reizigers die richting turnhout moesten wachten op de volgende trein naar turnhout van 13.13 . In lier hadden ze opgeroepen dat er een gas lek was die de vertraging veroorzaakte. Maar in herentals zelf zegde ze niks.