Pagina 1 van 1

ETCS-meetmotorwagen

Geplaatst: 24 feb 2012, 13:05
door Treinen9880
In de nieuwste spoorwegjournaal staat dat infrabel een nieuwe meetmotorwagen voor het ETCS-systeem en TBL1+ te testen. Nog staat er dat hij al rodeerritten heeft gedaan op lijn 117. Graag zou ik meer info hebben over deze nieuwe aankoop.
Op het internet heb ik nog geen foto's terug gevonden er staan er wel in het magazine.

Re: ETCS-meetmotorwagen

Geplaatst: 24 feb 2012, 19:14
door poyaud
Er komt nog een 2de exemplaar , maar dan specifiek voor 'Dienst bovenleidingen'.
Bij de testen is gebleken dat de remafstand van de nieuwe motorwagen te lang was , waardoor deze nog niet volwaardig op het net mag rijden.

Re: ETCS-meetmotorwagen

Geplaatst: 09 apr 2012, 16:28
door msts.be
Foto bij Wallorail:
http://wallorail.be/actu/0312/20.htm

Eigenlijk moet het B-Telecom rijtuig ook een andere liverij krijgen nu, aangezien B-Telecom nu al 5 jaar Syntigo noemt. En ik kan mij niet inbeelden dat B-Technics nog gratis reclame wilt maken voor de andere divisies.. :roll:

Re: ETCS-meetmotorwagen

Geplaatst: 09 apr 2012, 16:52
door Shrek
msts.be schreef:Eigenlijk moet het B-Telecom rijtuig ook een andere liverij krijgen nu, aangezien B-Telecom nu al 5 jaar Syntigo noemt. En ik kan mij niet inbeelden dat B-Technics nog gratis reclame wilt maken voor de andere divisies.. :roll:
Awel, misschien daarmee dat ze de schildering net niet veranderen :lol: