Bestuurder aangereden door goederentrein

Voorlopige place-holder voor topics tot deze in de juiste categorie geplaatst zijn. Hier geen nieuwe topics openen!
Patrick
Berichten: 2289
Lid geworden op: 08 feb 2006, 18:42
Locatie: FI (= Ieper)

Bestuurder aangereden door goederentrein

Bericht door Patrick »

vr 05/05/06 - In Londerzeel is vanavond rond 22 uur een dodelijk ongeluk gebeurd. Een man reed met zijn wagen op een overweg en raakte geblokkeerd.
Hij zou nog geprobeerd hebben achteruit weg te rijden, maar dat is niet gelukt.

De aankomende goederentrein reed op hem in. De autobestuurder was op slag dood. De machinist bleef ongedeerd.

Geplukt van: http://www.vrtnieuws.net/nieuwsnet_mast ... ndex.shtml
Wover

Bericht door Wover »

tja, weeral ene...
MGRoverdriver

Bericht door MGRoverdriver »

Spijtig altijd.

Deze trein zal vast en zeker voorbij mijn tuin gepaseerd zijn (l53)
KB
Berichten: 644
Lid geworden op: 01 feb 2006, 14:43

Bericht door KB »

Martine Tanghe over dit spijtige ongeval in het VRT-Journaal: "De trein kon de auto niet meer ontwijken" ... Een ruk aan het stuur en het was mss vermeden of wat?
Gebruikersavatar
Bart
Berichten: 522
Lid geworden op: 01 feb 2006, 12:25
Locatie: Sint-Niklaas

Bericht door Bart »

KB schreef:Martine Tanghe over dit spijtige ongeval in het VRT-Journaal: "De trein kon de auto niet meer ontwijken" ... Een ruk aan het stuur en het was mss vermeden of wat?
Je moet het woord ontwijken in een wat bredere context zien hé.
Ontwijken kan ook zeggen, niet meer voor kunnen stoppen :wink: .
Dus op zich heeft ze niks verkeerd gezegd hé :wink: .
Gebruikersavatar
Steven
Berichten: 23037
Lid geworden op: 31 jan 2006, 12:06
Locatie: Opwijk

Bericht door Steven »

idd het niet meer tijdig stoppen is bedoeld als niet meer te ontwijken
BN-koekje

Bericht door BN-koekje »

het zou een wonder geweest zijn moest de trein de auto kunnen ontweken hebben.

Nacht + goederentrein = spijtige combinatie bij deze voorvallen
Wover

Bericht door Wover »

zijn er eigenlijk gevallen waar de trein nog wel kan stoppen, want dat hoor je natuurlijk niet int nieuws

Een paar jaar geleden was er eens een boom op L27 gevallen, en der kwam ne varkensneus aan, en die heeft daar nog voor kunnen stoppen, en da ziede toch ook ni echt aankomen denk ik
BN-koekje

Bericht door BN-koekje »

Zelfs in levende lijve meegemaakt hier aan de spoorweg.

Op een avond (was al donker) was er een vrachtwagen stilgevallen op de sporen. Mijn pa heeft (toen de slagbomen naar beneden gingen) een krant in brand gestoken en beginnen zwaaien. Gelukkig heeft de bestuurder snel genoeg gereageerd.
Bert

Bericht door Bert »

Wover schreef:zijn er eigenlijk gevallen waar de trein nog wel kan stoppen, want dat hoor je natuurlijk niet int nieuws

Een paar jaar geleden was er eens een boom op L27 gevallen, en der kwam ne varkensneus aan, en die heeft daar nog voor kunnen stoppen, en da ziede toch ook ni echt aankomen denk ik
De trein kon ook een snelheidsbeperking hebben waardoor hij snel kon stil staan. :wink:
Wimpie

Bericht door Wimpie »

Ik heb zelf eens zo een ongeval op het nippertje vermeden. Op de lijn van Aalst naar Gent-St.-Pieters was er ter hoogte van Lede een auto vastgereden op de ballast. Toen we aankwamen aan de overweg met onze auto hebben we (ik en men pa) nog tevergeefs geprobeerd de wagen te verduwen maar dit is verloren werk. Toen ik op men uurwerk keek merkte ik dat er bijna een trein zou aankomen. Heb dan onmiddelijk de sporen kort gesloten en de 112 gealarmeerd en ook het station van aalst. Toen ik de trein in de verte zag begon ik met men rode tshirt te zwaaien. De trein is toch gestopt voor het permissief sein juist voor de overweg (200m) hij verklaarde direct groot alarm waardoor erger vermeden werdt. De bestuurder had in dit geval veel geluk. Ik had ook geluk dat ik wist hoe je een spoor moet kortsluiten. Maar ik denk moest dit niet gebeurd zijn hij er volledig zou opgereden zijn.


Met vriendelijke groeten Wimpie
BN-koekje

Bericht door BN-koekje »

Knap gereageerd :wink:
Gebruikersavatar
Bart
Berichten: 522
Lid geworden op: 01 feb 2006, 12:25
Locatie: Sint-Niklaas

Bericht door Bart »

Wimpie schreef:Ik . Toen ik op men uurwerk keek merkte ik dat er bijna een trein zou aankomen. Heb dan onmiddelijk de sporen kort gesloten.
Hoe heb je dat gedaan?
Gebruikersavatar
Shrek
Berichten: 13026
Lid geworden op: 01 feb 2006, 22:09

Bericht door Shrek »

Bart schreef:
Wimpie schreef:Ik . Toen ik op men uurwerk keek merkte ik dat er bijna een trein zou aankomen. Heb dan onmiddelijk de sporen kort gesloten.
Hoe heb je dat gedaan?
met de startkabels van je auto ofzo? :P
RhB

Bericht door RhB »

Wow, proficiat, nou er zijn helden op het forum. :!: :!: :!:
Plaats reactie