staking

Voorlopige place-holder voor topics tot deze in de juiste categorie geplaatst zijn. Hier geen nieuwe topics openen!
Gesloten
woutte

staking

Bericht door woutte »

Waarom mag er geen terecht topic aangemaakt worden voor de staking?

Omdat de NMBS in de fout gaat moeten de reizigers weer maar eens gestraft worden?
Hebben de reizigers niet meer reden om kwaad te zijn?

Erg voor de verongelukten, maar dit is de schuld van die machinist en de nmbs, niet van mij.
En nee, dit is niet egoïstisch, voor dat de minderbedeelden met dit cliché komen aandraven.
Gebruikersavatar
Steve
Berichten: 5458
Lid geworden op: 17 nov 2007, 10:51
Locatie: Brussel

Re: staking

Bericht door Steve »

Over de staking wordt al gesproken in het bestaande onderwerp over de treinramp in Buizingen: http://www.hgbtf.net/viewtopic.php?f=6&t=7116&start=255

Als er in dat topic een duidelijk afgelijnde nevendiscussie ontstaat over de staking kunnen de berichten eventueel afgesplitst worden naar een nieuw topic, maar tot nader order staan de berichten over de staking zeer nauw in verband met de treinramp zelf (de staking is er dan ook een reactie op).

Graag daar dus verder, maar dan liefst met een normaal taalgebruik. Met wederzijds respect en een normale omgang is het veel beter communiceren, geloof me vrij. Dit topic gaat dicht.
Gesloten