Nééééééé !

Dat verschrikkelijk vierkant gedrocht inderdaad , en dan nog wel in België ! Als ze nu de BB75000 al hadden gestuurd (het gerucht dat deze de BB67400 in België zullen gaan vervangen de komende jaren wordt met de dag groter ..) , ok , maar toch niet de Prima 6000 ?
Zoals men hierboven schrijft , zowel de SNCF als Alstom had geen hoop meer op 4 spanningslocs , gezien het grotere succes van de machines van Siemens en Bombardier .. waarom ze dan nu toch afkomen met de Prima blijft mij ook dus een raadsel ..
Edit : Ik heb al zo'n fijn gedacht waarom die Prima hier zit .. vermits de Prima bijna voor 75% ontworpen is door het filiaal in Charleroi (ex-ACEC) , zal de PS en enkele andere Waalse partijen opperen om de NMBS Prima's te laten kopen zodat dat onze economie weer ten goede komt en ze weer eventueel in Brugge kunnen geassembleerd worden

... zucht

, dat spelletje van politiek en de NMBS werkt dus niet , het wordt hoog tijd dat er nu een echte splitsing komt , er geen sprake meer is van ruzie tussen de 3 topmannen en belangenvermenging met de politiek ..