Metro Brussel Centraal

Voorlopige place-holder voor topics tot deze in de juiste categorie geplaatst zijn. Hier geen nieuwe topics openen!
Plaats reactie
Bomma

Metro Brussel Centraal

Bericht door Bomma »

Misschien een dom vraagje, maar hoe geraak je in de metro van Brussel-Centraal als je van de trein komt? Moet je dan naar buiten of is er ergens zelf in het station een doorgang? :oops:
Gebruikersavatar
Shrek
Berichten: 13021
Lid geworden op: 01 feb 2006, 22:09

Re: Metro Brussel Centraal

Bericht door Shrek »

Vanuit de centrale hal vertrekt er een brede gang naar het metrostation :wink:
Trammist

Re: Metro Brussel Centraal

Bericht door Trammist »

In Brussel-Centraal hangen overal zwarte borden met pictogrammen, je moet de "M"-tekens zoals hieronder volgen, zo kom je als je goed volgt in een lange gang terecht die naar het metrostation Centraal Station / Gare Centrale leidt.

Zo zien die tekentjes eruit: Afbeelding
Bomma

Re: Metro Brussel Centraal

Bericht door Bomma »

Ja, heb het gevonden, dom dom dom :lol:
KB
Berichten: 644
Lid geworden op: 01 feb 2006, 14:43

Re: Metro Brussel Centraal

Bericht door KB »

Bomma schreef:Misschien een dom vraagje, maar hoe geraak je in de metro van Brussel-Centraal als je van de trein komt? Moet je dan naar buiten of is er ergens zelf in het station een doorgang? :oops:
Volg de urinegeur.
L'union fait la force.
groentje
Berichten: 7506
Lid geworden op: 02 feb 2006, 18:22
Locatie: Op 3 km van FBMZ

Re: Metro Brussel Centraal

Bericht door groentje »

Dat is ondertussen verbeterd, vooral de omgeving van Brussel-Zuid is een hotspot voor allerlei onappetijtelijke geuren.
Als je langs de grote trap de grote lokettenzaal binnenkomt, is het de gang aan de rechterkant. Blijft je op de mezzanine (of omdat je een andere trap of de roltrap naar boven hebt genomen, meer richting Noorden), dan is de gemakkelijkste manier even naar buiten te gaan, en direct rechts via de toegangshelling diezelfde gang als daarnet binnen te stappen. Let wel op: 's avonds en in het weekend durft die toegang te sluiten.
Asterix
Berichten: 3845
Lid geworden op: 05 apr 2006, 00:30

Re: Metro Brussel Centraal

Bericht door Asterix »

groentje schreef:Dat is ondertussen verbeterd
Hoe zit het nou eigenlijk met die never ending opknapwerken van die gang??
Dietrich

Re: Metro Brussel Centraal

Bericht door Dietrich »

Soms loopt er eens iemand de muren te verven, meestal nadat er graffiti op beland is. Verder is daar echt bijna niets veranderd. Zelfs die lichtkrant staat nog altijd op demo-modus te branden.

Ik weet niet hoe het is met de plannen. Die staan/stonden aan het beginstuk afgebeeld maar ik passeer in dat deel meestal niet.
Plaats reactie