Aankondiging haltes in M5m

Voorlopige place-holder voor topics tot deze in de juiste categorie geplaatst zijn. Hier geen nieuwe topics openen!
MaartendeJ
Berichten: 387
Lid geworden op: 09 nov 2010, 19:23

Re: Aankondiging haltes in M5m

Bericht door MaartendeJ »

Dus dat je tussen Gilze=Rijen en Breda "Het volgende station is Breda [..]" hoorde? Of juist Utrecht Lunetten?
In het eerste geval zou je concluderen dat het wel op GPS werkt, maar in combinatie met het treinnummer wat ingetoetst moet worden door de machinist.
AlexNL
Berichten: 2291
Lid geworden op: 15 jun 2008, 02:34
Locatie: Breda, Nederland

Re: Aankondiging haltes in M5m

Bericht door AlexNL »

"Het volgende station is Tilburg" bij aankomst in Gilze-Rijen, en tussen Tilburg en Den Bosch was de SLT ervan overtuigt aan te komen in Tilburg Universiteit. De tijd liep steeds met een minuut op (gelijk aan de huidige tijd)... na vertrek in Den Bosch zag ik vanaf de perrons dat het toen gecorrigeerd was en er wel de juiste bestemming e.d. stond.

Tussen Utrecht en Geldermalsen heb ik het ook al een paar keer gezien dat er herhaaldelijk "Utrecht Lunetten" werd omgeroepen (ook bij Culemborg) wat zich na Geldermalsen corrigeerde.
Mechanik
Berichten: 358
Lid geworden op: 31 jan 2006, 23:21
Locatie: FTN

Re: Aankondiging haltes in M5m

Bericht door Mechanik »

Steven schreef:En wat met de blinden?
KB schreef:En wat met de analfabeten?
En wat met de doven ? of is het niet eerder wat met de HORENDEN, ik heb tot nu toe al 2 keer de ERGENIS ervaren wat die aankondigingen veroorzaken ... het is gewoon ronduit STOREND .... en zeker als je het dan nog in de 2 landstalen moet horen in Brussel en Brussel stopt niet aan Brussel-Noord, in Bockstael, Jette, Sint-Agatha-Berchem 7x krijg je de aankondigingen in het NL/FR bij vertrek en bij aankomst .... je moet niet meer proberen van een krant, boek, leerstof te lezen , dat gaat gewoonweg niet meer ...
Het systeem zoals ze het nu hebben uitgevoerd is gewoonweg erover, ook veel TE LUID ....
de dag dat ik weet waar die zekering staat .... yes yes, het zal rustig zijn op de trein :-) hehe :mrgreen:
Laatst gewijzigd door Mechanik op 03 apr 2011, 23:07, 1 keer totaal gewijzigd.
groentje
Berichten: 7506
Lid geworden op: 02 feb 2006, 18:22
Locatie: Op 3 km van FBMZ

Re: Aankondiging haltes in M5m

Bericht door groentje »

Ik kan je ergernis begrijpen, maar graag toch wat meer begrip voor de occasionele reiziger die vaak wat verloren loopt in de trein. Stationsaankondigingen zijn zeker geen overbodige luxe voor heel wat mensen. En dat in Brussel er nu eenmaal tweetalig moet worden omgeroepen, dat is nu eenmaal de aard van het beestje.
De omroep mag wat mij betreft wel vrij sec gebeuren, zodat er niet teveel tijd verloren gaat, maar heb toch wel graag een korte melding in welk station we nu precies aankomen.
Mechanik
Berichten: 358
Lid geworden op: 31 jan 2006, 23:21
Locatie: FTN

Re: Aankondiging haltes in M5m

Bericht door Mechanik »

moeten voor die enkelingen DUIZENDEN mensen die LANGDURIGE boodschappen aanhoren ... ik vind ze inderdaad langdurig ...

neen echt wanneer ik die zekering weet staan ... hehe :-)
groentje
Berichten: 7506
Lid geworden op: 02 feb 2006, 18:22
Locatie: Op 3 km van FBMZ

Re: Aankondiging haltes in M5m

Bericht door groentje »

Dat de aankondigingen korter worden gemaakt, ja, maar schaf ze alsjeblieft niet af.
Gebruikersavatar
Steven
Berichten: 23031
Lid geworden op: 31 jan 2006, 12:06
Locatie: Opwijk

Re: Aankondiging haltes in M5m

Bericht door Steven »

die automatische aankondigingen zijn totaal niet lang te noemen in tegendeel. het zijn maar drie zinnetjes die ze gebruiken voor alles


We komen aan in X

station X (tijdens de stilstand)

de volgende halte is Y (net voor het vertrek).

de huidige aankondigingen door de TBG zijn langer hoor.
Plaats reactie