In alle stations in Luxemburg alvast, waarschijnlijk ook bij de (Luxemburgse) TBG'soverweg13 schreef:En waar zijn die biljetten voor heel Luxemburg te koop?

http://www.cfl.lu/CFLInternet/Espaces/0 ... reseau.htm
In alle stations in Luxemburg alvast, waarschijnlijk ook bij de (Luxemburgse) TBG'soverweg13 schreef:En waar zijn die biljetten voor heel Luxemburg te koop?
Als je de Luxemburgse TBG, die in principe opstapt in Gouvy, onmiddellijk verwittigt, zodat je dagkaartje is aangemaakt vóór Troisvierges (vanaf waar het geldig is), dan rekent men geen maakloon aan, omdat de TBG dan weet dat je niet bent opgestapt in een (Luxemburgs) station met geopende loketten. Dat laatste is immers de enige situatie waarbij een maakloon wel verschuldigd is, zo lezen we op de site van de CFL:Maar Luxemburg is redelijk goedkoop hoor. 4€ voor heel het land (in 2e klasse wel) en 5€ om de grens over te steken in troisvierges.
En waar zijn die biljetten voor heel Luxemburg te koop?
Ook voor mij goed nieuws. Maar hier ben ik de enige met een treinkaart. Als mijn partner meewil, dan zal die moeten dokken. Kan je zo'n dagpas ook kopen aan het loket ?Boxerke schreef:Ik vind dit een heel mooie actie,ik en mijn vrouw hebben beiden een abonnement. Dit wordt een leuk dagje uit.
1 week is het minimum: http://www.b-rail.be/nat/N/tarifs/train ... /index.phpKalimero schreef:Kan je zo'n dagpas ook kopen aan het loket ?
Excuseer mij voor deze overbodige vraag. Toch bedankt.Trammist schreef:Neen.
Nee, jullie mogen ze allemaal naar mij sturen: ze zijn perfect anoniem.treinbruno schreef:Weet iemand of er een naam op die ticketten staat nadat je ze hebt afgehaald, en of je je abonnement/paspoort moet tonen bij het afhalen?
Er staat gewoon op dat het om een cadeaubiljet gaat. Dit samen met de voorwaarden en uiterste geldigheidsdatum.Hogersluys schreef:Staat er ook op die biljetten dat het een cadeaubiljet is? Of geeft men gewoon een standaard eerste klassebiljet.
Waarom zou je een weekendbiljet nemen als je biljet krijgt dat één dag lang op het hele net geldig is?MakingItBeautiful schreef:Kan ik hiermee een weekendbiljet nemen?
Quote uit het recentste verslag van Vic:Arlon 18u43 Ottignies 20u45 IC Brussel-zuid
[...]
Ook het biljet elke controle laten knippen, de TBG's keken steeds vreemder naarmate de dag vorderde
Van toeval gesproken!De IC naar Brussel komt stipt aan, en zal de hele weg stipt blijven. Rechts van ons zit een jong stel dat ten volle profiteert van de cadeaubiljetten eerste klas die ze onlangs gekregen hebben. Hij weet alles over treinen en bussen. Én hij verzamelt stempels op zijn cadeaubiljet…