Na een dagje München besloten we om een dag later richting Innsbruck te gaan.
En vanuit Innbruck weer terug naar Nederland te gaan. Eigenlijk wilden we langer blijven, maar we hebben een dochtertje van 1,5 jaar.
Drie dagen kan ze wel zonder ons, maar vier dagen wordt te veel voor haar (en ook voor ons

Afijn, vanuit München namen we om 07:31 de EC 81 naar Innsbruck. Normaal gesproken rijdt de trein door naar Verona en Venetië.
Maar door werkzaamheden vanaf Innsbruck tot Brenner. Tussen de twee laatst genoemde plaatsen reden bussen (sommige met fietskar).
Voor deze rit hadden we zitplaatsen gereserveerd. Maar achteraf gezien was dat toch niet echt nodig geweest. Echt druk was het niet.
Voor vertrek nog even wat foto's gemaakt in München.
EC 81 op de vertrekborden.
De reis zou 2 uur duren en volgens de dienstregeling zouden we er dan om 09:26 aankomen.
Onderweg hebben we genoten van het uitzicht. De lijn loopt vanaf Kufstein grotendeels langs de rivier de Inn. Hij kruist hem ter hoogte van Kirchbichl en daarna nog een keer. Aan beide kanten van de lijn heb je de bergen zitten. Hier een kleine impressie van de omgeving.
We hebben daar lekker rondgelopen en genoten van de mooie omgeving. Ook heb ik even wat foto's kunnen maken van het OV aldaar. Zag in Innsbruck wel tramrails liggen, maar er reden helemaal geen trams. Geen idee wat er daar gaande was.
Bussen van de ÖBB-Postbus GmbH.
DB RE naar München via o.a. Mittenwald. Deze trein vertrok om 13:38, twee minuten na onze trein.
ÖBB Bombardier Talenten.
Op de terugweg nog wat foto's van de rit gemaakt.
Helaas was het niet meer mogelijk om een zitplaats te reserveren, maar we vonden toch een plekje.
Tussendoor tijd voor wat foto's.
Railjet naar Budapest.
Bahn Bier in de het Bistro gedeelte.
Het was een mooie dag geweest en waren blij dat we weer terug waren.
Een paar dagen later zouden we weer verder Interrailen richting Luxemburg en België.