Boom valt op trein

Voorlopige place-holder voor topics tot deze in de juiste categorie geplaatst zijn. Hier geen nieuwe topics openen!
TSP

Bericht door TSP »

UPDATE: alle treinen in NL ook plat. NS weet niet tot hoelang het gaat duren. Duizenden reizigers gestrand. NS probeert opvang te regelen, gaat langzaam. ProRail vind het niet verantwoord om treinen te laten rijden omdat zicht op baan slecht is. Er hebben zich tot zover bekend nog geen trein ongelukken voor gedaan. Tot zover.
Gebruikersavatar
e49memling
Berichten: 720
Lid geworden op: 27 feb 2006, 21:08
Locatie: Vlaams Brabant-Pajottenland

Bericht door e49memling »

Bij ons reden ze, voorzover mogelijk, gewoon alles stilzetten is natuurlijk het gemakkelijkst.
Dietrich

Bericht door Dietrich »

Iemand een idee wat er nu precies in Denderleeuw gebeurde en op welke plaats/lijn?
Stijn D.C.
Berichten: 801
Lid geworden op: 05 feb 2006, 15:23
Contacteer:

Bericht door Stijn D.C. »

En welk stel of op welke wagon of loc :P
Patrick
Berichten: 2289
Lid geworden op: 08 feb 2006, 18:42
Locatie: FI (= Ieper)

Bericht door Patrick »

nicken schreef:Hinder voor treinverkeer
Ook voor het treinverkeer is er hinder. De Eurostar naar Groot-Brittannië rijdt sinds 16 uur niet meer /.../
Ik nog geluk gehad dus. Kunnen vertrekken met de trein van 13.01 u. Tussen Lille en de Kanaaltunnel had ik de indruk dat zelfs deze zware trein toch een beetje schommelde. Met 20 minuten vertraging aangekomen in Londen.
Eurostar heeft donderdagavond in Brussel voor 700 reizigers een hotelbed moeten zoeken, hoorde ik zaterdag van een cateringpersoneelslid :shock:
Plaats reactie