Ikke ook supporter van rsca, woon ook op 200m van het stadion.
Mag wel zeggen dat ik een freak ben van voetbal, volg alles goed ieder weekend. Heb ook 6 jaar zelf gespeeld.
En I hate FCB !
Ben supporter van Lierse. Heb een abonnement gehad van 1994 tot 2001 en heb daar gouden jaren beleefd (Europees, kampioen, beker) .
Nu gaat het financieel en vooral sportief veel minder goed maar ik volg het ook niet meer zo. Kan nu amper nog een paar spelers opnoemen .
Volledig akkoord: ik heb zelf gespeeld en daarna gefloten, en sinds een tiental jaren heb ik geen 3 minuten voetbal na elkaar meer bekeken.
Mocht ik jong zijn, zou ik ongetwijfeld nog altijd veel plezier beleven aan en goed in conditie blijven door een stevige match per week, maar toen ikzelf zonder gevaar voor het eigen lijf en leven niet meer kan shotten, was ik ook snel uitgekeken op de slaapverwekkende prestaties die voetbalmatchen nu eenmaal zijn, bovendien met in de hoofdrol rijkbetaalde omhooggevallen voetbalvedetten.
Toch zeg ik nog altijd op de vraag naar mijn favoriete ploeg: "Ik ben TEGEN Anderlecht," maar zelfs dat kan me niet echt meer schelen.
JPL107 schreef:Ben supporter van Lierse. Heb een abonnement gehad van 1994 tot 2001 en heb daar gouden jaren beleefd (Europees, kampioen, beker) .
Nu gaat het financieel en vooral sportief veel minder goed maar ik volg het ook niet meer zo. Kan nu amper nog een paar spelers opnoemen .
Lierse had nooit archie thompson mogen laten gaan, dat was een killer. Die tony Vairailles bakt er niets van. Maar ze hebben vorige week nog eens gewonnen en wat deftige spelers zoals snoeckx bijgekocht, hopen op beterschap !
Waarom niet over voetbal ?
T'is toch actueel, en komt in babbelhoek terecht waar we het niet over treinen mogen hebben.
En zoals er al zovele malen gezegd is geweest, als het onderwerp u niet intresseert, kijk er niet naar.
Laatst gewijzigd door Greg op 01 feb 2006, 22:04, 2 keer totaal gewijzigd.
Lierse had nooit archie thompson mogen laten gaan, dat was een killer. Die tony Vairailles bakt er niets van. Maar ze hebben vorige week nog eens gewonnen en wat deftige spelers zoals snoeckx bijgekocht, hopen op beterschap !
Het is ook begonnen toen Gaston Vets voorzitter werd. Toen ze kampioen zijn geworden en den beker hadden gewonnen dachten ze dat Lierse een topclub ging worden en moest er een grote nieuwe tribune komen. Tot daarvoor was Lierse één van de weinige clubs die geen schulden hadden.
Het voordeel van die financiële problemen is dat ze nu wel genoodzaakt zijn om meer eigen jeugd te laten spelen. Het was de eerste overwinning sinds augustus!
Ik hou het simpel, ik volg het voetbal maar ik supporter voor géén enkele ploeg...
Nu voor de moment heb ik het wel nogal voor Zulte-Waregem omdat die hunzelf aan het bewijzen zijn tegenover de "toppers" zoals Standard, Anderlecht en Brugge. Een ploeg waar ik het totaal NIET voor heb is FC Beveren of zal ik zeggen FC Abidjan
Waar ik totaal geen fan van ben is de Nationale ploeg. Het is al jaren geleden dat ik nog eens een match van onze duivels heb gezien. Het niveau is gewoon bedroevend laag.
Hun uitschakeling voor het WK is daar idd een duidelijke indicatie van.
Ik woon niet ver van het stadion van KV Oostende. Ik zat zaterdag weer een keer te vloeken toen ze tegen Antwerp speelden.
Ik wou aan sterrenkunde doen, en als de lichten van de KV aan zijn kan ik het vergeten.