Weet er iemand hoeveel de helling bedraagt in promille van de nieuwe NZ verbinding in Antwerpen?
Ik heb op een ander forum gelezen dat men er in Brussel niet helemaal gerust in is. Of hebben ze een 77'tje klaarstaan om een duwtje te geven?
Enfin ik zal maandag wel zien of we er nog uitgeraken.
Adler schreef:Weet er iemand hoeveel de helling bedraagt in promille van de nieuwe NZ verbinding in Antwerpen?
Ik heb op een ander forum gelezen dat men er in Brussel niet helemaal gerust in is. Of hebben ze een 77'tje klaarstaan om een duwtje te geven?
Enfin ik zal maandag wel zien of we er nog uitgeraken.
Ze hebben enkele HLR's en een 25.5 klaarstaan voor als het nodig is :p
Steven schreef:de sterkste delen zijn 29 promille in de nzv van antwerpen, bijna zo stijl als de helling tussen luik en ans, alwaar het er 33 promille is
Dank u voor de info.
29 promille is idd erg veel, zelfs de Geislinger Steige in Duitsland heeft maar 22,5 en daar hadden zelfs de 103's last mee.
Natuurlijk is de helling zeer kort zodat er weinig gevaar is voor oververhitting van de motoren.
tja de vraag is tegen welke snelheid ze effectief boven geraken he, als de tijd nodig voor de helling te nemen groot is (wa hier normaal ni het geval zou mogen zijn) is het nog opletten he
tot op heden is de regel zo dat voor gesleepte treinen alle motoren in dienst moeten zijn in de nzv van antwerpen, zoniet mag men er niet in
Hallo,
Is er een verschil in steilte, of zijn beide kanten even stijl?
Het -1 niveau geeft geen problemen veronderstel ik, klopt dat?
Groeten,
Joris De Mol
Als ik me niet vergis bevinden zich op de helling kant Berchem ook inrijseinen. Wat gaat er gebeuren als een trein op de helling moet stoppen voor het sein ?
Adler schreef:Als ik me niet vergis bevinden zich op de helling kant Berchem ook inrijseinen. Wat gaat er gebeuren als een trein op de helling moet stoppen voor het sein ?
Adler schreef:Als ik me niet vergis bevinden zich op de helling kant Berchem ook inrijseinen. Wat gaat er gebeuren als een trein op de helling moet stoppen voor het sein ?
volle gas he
Waar zit eigenlijk het steilste stuk, richting Berchem of richting Luchtbal ?
heb overlaatst (Dinsdag of woensdag- de verbinding buiten gereden met 5 M6en en 2 27'ers en kmoe zeggen da het "vlot" ging ma denk met 1 27 en tien kasten het toch nipt zou worden want net buiten centraal krijg je het bord 90 maar daar moeten eerst al je kassen voorbij en dan is het zeer nipt hoor...
wimpie wat komen oefenen op hellend vlak van luik ans (zwaardere hellings), 12 kassen i11 (624 ton) met 1 loc 13 en wat zeverweer. garantie op plezier van onder tot boven (zoek uw zand al maar, antisliprem heeft hij toch niet)
Steven schreef:wimpie wat komen oefenen op hellend vlak van luik ans (zwaardere hellings), 12 kassen i11 (624 ton) met 1 loc 13 en wat zeverweer. garantie op plezier van onder tot boven (zoek uw zand al maar, antisliprem heeft hij toch niet)
jamaar gij speelt vals, of dacht ge da we dieen 22 derachter ni gezien hadden
dien 22 achteraan is er enkel van half sept tot ergens eind januari, de rest van het jaar? trek uw plan :p enkel als de vier tractiemotoren in dienst zijn.