Naar Brussel bellen om resultaat te hebben ? ??????Steven schreef:TSP schreef:
Als deze laatste voorwaarde voldaan is dan pas zal je pas een goed systeem hebben waar je ook bij blokeren van een overweg kan naar bellen.
Belgie op zijn best ??
Als de dwarse regel doorgezaagd wordt, schiet de pantograaf "NIET" omhoogSteven schreef:een stroomafnemer is pas gevaarlijk als hij kappen vertoond en dit omdat de draad die zigzag hangt er dan kan ik blijven haperen en bijgevolg afbreken in alle andere gevallen moet je al lelijk doen om iets verkeer voor te hebben door fout van de stroomafnemer zelf.
Ik moest afgelopen zaterdag de politie dringend hebben, maar bij 112 zei men mij dat het nog altijd 101 is.Jeroen schreef:Ik vind niet dat je van mensen (in paniek) die geen kennis hebben van het spoor, kan verwachten dat ze op zoek gaan naar lijn- en OW-nummer om vervolgens één of ander nummer in Brussel te bellen waar je dan bij een anderstalige uitkomt, etc.Beesty schreef:Kweet niet waar het probleem zit .. maar er is een nr van traffic control da je kan bellen .. en als ge de lijn en overwegnr kunt zeggen dan zal er weldegelijk ingegrepen worden.
Gewoon 112 bellen, zou moeten volstaan.
Ow, nu snap ik alles. En Antwerpen is natuurlijk boerenbuitengebied waar nooit niets gebeurd.Jeroen schreef:Op dit ogenblik is men volop bezig de 100-centrales (brandweer, ambulance) te integreren in de 101-centrales (politiehulp). In sommige provincies is dit reeds van toepassing, in ander zitten de 100-centrales nog apart van de 101-centrales. Tegen begin 2008 moeten alle centrales geïntegreerd zijn en volstaat het om één nummer te kennen: 112.
Het 112-nummer bestaat nu reeds (overal in Europa) maar komt in de provincies waar er nog geen geïntegreerde centrale bestaat terecht bij de aangestelde van de 100-centrale, dezelfden dus die de 100-centrale bemannen. Daar kan je voor politiehulp niet terecht.
Greg, dit is een apenland, dat klopt maar je info is niet helemaal juist. 112 bestaat hier reeds, net zoals in alle Europese landen maar dit land staat aan de top qua integratie van de verschillende hulpdiensten in één centrale. Met dit land bedoel ik Vlaanderen.
Antwerpen is dikkenekkengebied waar men steeds een ander systeem wil blijven hanteren....Gregske schreef:Ow, nu snap ik alles. En Antwerpen is natuurlijk boerenbuitengebied waar nooit niets gebeurd.Jeroen schreef:Op dit ogenblik is men volop bezig de 100-centrales (brandweer, ambulance) te integreren in de 101-centrales (politiehulp). In sommige provincies is dit reeds van toepassing, in ander zitten de 100-centrales nog apart van de 101-centrales. Tegen begin 2008 moeten alle centrales geïntegreerd zijn en volstaat het om één nummer te kennen: 112.
Het 112-nummer bestaat nu reeds (overal in Europa) maar komt in de provincies waar er nog geen geïntegreerde centrale bestaat terecht bij de aangestelde van de 100-centrale, dezelfden dus die de 100-centrale bemannen. Daar kan je voor politiehulp niet terecht.
Greg, dit is een apenland, dat klopt maar je info is niet helemaal juist. 112 bestaat hier reeds, net zoals in alle Europese landen maar dit land staat aan de top qua integratie van de verschillende hulpdiensten in één centrale. Met dit land bedoel ik Vlaanderen.
infrabel schreef:Veiligere overwegen
De overweg is een cruciaal punt bij de beveiliging van het spoorwegnet. Het openen en sluiten van een overweg gebeurt automatisch. Bij een defect geldt het “fail safe”-principe: een veiligheidssysteem stuurt de werking van de overweg, zodat het kan gebeuren dat hij dichtgaat zonder dat een trein langskomt. Hetzelfde systeem voorkomt dat een overweg per vergissing opengaat.
De overweg blijft een zwart punt. Ondanks maximale beveiliging gebeuren de meeste incidenten aan overwegen. Onvoorzichtigheid van autobestuurders is doorgaans de oorzaak. Infrabel voert dan ook bewust een beleid om overwegen waar mogelijk af te schaffen en te vervangen door een tunnel of een brug. In 1980 waren er 3.929 overwegen op het Belgische spoorwegnet, ondertussen zijn er dat nog maar 2.058.
In de periode 2005-2007 verleent de infrastructuurbeheerder voorrang aan de zogenaamde "gevoelige" overwegen en de overwegen van 3de en 4de categorie waar de treinen meer dan 70 km/u rijden. In totaal gaat het om 205 overwegen. Volgens deze strategie werden sinds 1 juni 2005 al 18 overwegen afgeschaft. Momenteel is de afschaffing van 27 andere overwegen in uitvoering terwijl de afschaffing van nog eens 70 overwegen wordt bestudeerd. 68 overwegen werden aangepast door het bijplaatsen van extra uitrusting (slagbomen, lichtseinen).
Om haar inspanningen te ondersteunen heeft Infrabel, in samenwerking met het BIVV, een nationale sensibiliseringscampagne gestart op 29 september voor meer veiligheid aan de overwegen. Voor een optimale impact bij het grote publiek, worden er 3 campagnes voor meer veiligheid aan overwegen georganiseerd tussen eind 2006 en eind 2007.
Met cijfers kan je alles bewijzen wat je wilt. Ik mis hier de verduidelijking hoeveel spoorlijnen er gesloten/afgeschaft zijn sinds 1980.Gregske schreef:Informatie van infrabel
infrabel schreef:Veiligere overwegen
In 1980 waren er 3.929 overwegen op het Belgische spoorwegnet, ondertussen zijn er dat nog maar 2.058.
infrabel