msts.be schreef:Is dat nu zo moeilijk ? ...Maar desondanks die 2 nadelen denk ik dat het beter is er nu snel werk van te maken dan nog jaren met een braakliggende lijn te zitten..
Inderdaad, maar leg dat eens uit aan diegene die verantwoordelijk zijn voor deze fiasco
Even snel een aftakking maken van Brecht naar Turnhout en de problemen in Turnhout zijn opgelost. Een IC Brussel - Antwerpen - Brecht - Turnhout
ronny schreef:Even snel een aftakking maken van Brecht naar Turnhout en de problemen in Turnhout zijn opgelost. Een IC Brussel - Antwerpen - Brecht - Turnhout
ronny schreef:Even snel een aftakking maken van Brecht naar Turnhout en de problemen in Turnhout zijn opgelost. Een IC Brussel - Antwerpen - Brecht - Turnhout
Nee hoor, de perfecte oplossing voor de kempen is Herentals - Aarschot terug uitbaten. Daardoor kan de reistijd Turnhout - Leuven ongeveer een half uur worden, waar dan in Leuven kan overgestapt worden naar Brussel, dus Turnhout - Brussel kan dan wel op ongeveer een uur, evenveel als nu via Lier - Lint - Mechelen.
Een boog voor Lier van L15 naar L16 kan ook al veel doen, maar die lijn zit vol met cargo en reizigers, dus ik betwijfel of dat een realistische mogelijkheid is.
ROOSENDAAL - De lokale trein tussen Roosendaal en Antwerpen moet voor een deel over het ongebruikte hogesnelheidsspoor gaan rijden, stelden de provincie Noord-Brabant en de Belgische provincie Antwerpen donderdag. De aanpassing moet een einde maken aan de klachtenregen die ontstond door de dienstregeling van het Belgisch spoorbedrijf NMBS. De treinen zijn overvol en sluiten niet goed aan op gangbare school- en werktijden.
Actiecomité
Een actiecomité startte een website op, http://www.lijn12.be, en verzamelde al 1200 reacties. "De hsl-sporen liggen er, we gebruiken ze alleen niet omdat de signalisatie voor hogesnelheidstreinen nog niet klaar is. Volgens mij belet dat ons echter niet om normale treinen, die trager rijden, over het hsl-traject te sturen", zei de Antwerpse provinciebestuurster voor mobiliteit Inga Verhaert.
ronny schreef:Even snel een aftakking maken van Brecht naar Turnhout en de problemen in Turnhout zijn opgelost. Een IC Brussel - Antwerpen - Brecht - Turnhout
Oh dat kan wel door naar Tilburg ook dan
Zeg, niet te sarcastisch he Ik wil zo'n lijn wel verwezenlijkt zien
Shrek schreef:maar dat ligt aan de locrees denk ik, van reeks 12 zijn er ook zo weinig en die rijden toch met meer dan 6 tegelijk rond heb ik de indruk
die doen minder km per dag, hebben zelden hun max snelheid te halen, er rijden geen bestuurders van de NS mee. da zijn al factoren die een rol spelen,
Volgens een artikel in de Gazet van Antwerpen van vandaag heeft Michel Jadot,directeur-generaal reizigers Internationaal van de NMBS, gezegd dat er vanaf oktober 2008 acht Thalyssen per dag van Antwerpen naar Amsterdam zouden rijden aan 300 km/h.
Blijkbaar is Jadot dus veel optimistischer dan de Nederlandse minister Eurlings en verwacht hij dat alle problemen dan zullen opgelost zijn.
De Italiaanse stellen zouden vanaf einde 2009 worden ingezet.
Afwachten maar.