

En omdat de verschillende partijen in dit vraagstuk geen oplossing vinden, moet iedereen maar zwijgen en geen verdere vragen meer stellen.stefanic schreef: Denken jullie nu echt dat er één politieker de verantwoordelijkheid op zich wil nemen om een trein vol reizigers de baan op te sturen zonder de vereiste veiligheidsconsignes na te leven.
NMBS vraagt toelatingen om met een tijdelijk -minder perfecte- versie van ETCS te rijden, maar de homologatie komt niet binnen (en die moet van BUITEN de NMBS-groep komen). Als zij zeggen 'doe maar' is 't voor NMBS en Infrabel ok, maar helaas, dat antwoord komt niet (wat wij echter best begrijpen...)
Het is juist dat dat ik wou zeggen in mijn vorig bericht.Steven schreef:tja hoeveel politiekers weten effectief dat die lijn bestaat en kan gebruikt worden? Ik vrees dat je een zware teleurstelling gaat oplopen bij het vernemen van het antwoord.
er zijn er heel wat die via lijn 27 gaan, vandaar dat het wat langer zal duren.rds schreef:Hij moet een halte minder doen en toch doet hij er langer over.Duikbril AM86 schreef:Op lijn 25 verandert er toch wat, de IC treinen Antwerpen - Chaleroi stoppen niet meer in Vilvoorde.
In 1983 reden er vier sneltreinen (ongeveer eens per kwartier) en twee stoptreinen per uur van Antwerpen naar Brussel. Die reden alle zes via lijn 25, waarbij de dienstregeling zo in elkaar zat dat er een overstapmogelijkheid was tussen de stoptreinen en de "intercity" in Mechelen. Men kwam dus van elk station tussen Antwerpen en Brussel vrij snel in Brussel. De "intercities" stopten in Berchem, Mechelen, Brussel Noord, Centraal en Zuid, en deden dat tien minuten sneller dan nu.ostbahnhof schreef:er zijn er heel wat die via lijn 27 gaan, vandaar dat het wat langer zal duren.rds schreef:Hij moet een halte minder doen en toch doet hij er langer over.Duikbril AM86 schreef:Op lijn 25 verandert er toch wat, de IC treinen Antwerpen - Chaleroi stoppen niet meer in Vilvoorde.
(heb nu niet nagekeken of de ic nr charleroi er ook over bolt, beschouw het zo: met de wagen doe je er ook elk jaar langer over, is dan nog niet zo erg die enkele miuten meer trein, we zijn trouwens treinfans niet?.)
En waarom denk je dat dit nu niet is? Overstap van 5min tussen beide L-treinen en beide IC'sK V B schreef:
In 1983 reden er vier sneltreinen (ongeveer eens per kwartier) en twee stoptreinen per uur van Antwerpen naar Brussel. Die reden alle zes via lijn 25, waarbij de dienstregeling zo in elkaar zat dat er een overstapmogelijkheid was tussen de stoptreinen en de "intercity" in Mechelen. Men kwam dus van elk station tussen Antwerpen en Brussel vrij snel in Brussel. De "intercities" stopten in Berchem, Mechelen, Brussel Noord, Centraal en Zuid, en deden dat tien minuten sneller dan nu.
Waarom kan dit tegenwoordig niet meer?
De Thalys meerekenen is niet ernstig. Je kan immers niet zomaar even in Brussel-Zuid op de Thalys naar Antwerpen wippen zonder extra reservatie. De Benelux is dan weer een dusdanig probleemkind dat menig treinreiziger deze dienst al uit z'n geheugen heeft geschrapt.stefanic schreef: En waarom denk je dat dit nu niet is? Overstap van 5min tussen beide L-treinen en beide IC's
Op L25 rijden nu 6 snelle treinen (2IC, 2IR, Thalys en Benelux).
In een plaatselijk blad staat een mededeling die de burgemeester gehad heeft over de nieuwe dienstregeling: de dubbeldekkers zouden 8 (ACHT) minuten uitsparen op onze lijn ( Antwerpen Essen)... Ik denk dat kan niet, een 27 met al die M6 bakken trekt waarschijnlijk trager op dan twee varkensneuzen.Steven schreef:http://www.nmbs.be en een datum later dan 14 december ingeven hegewoon een trein zoeken zoals ge anders ook doet