Bron: http://www.standaard.be/Artikel/Detail. ... 122006_015LONDEN - Moslimterroristen hebben alles in het werk gesteld om tijdens de feestdagen aanslagen te plegen op de Kanaaltunnel tussen Groot-Brittannië en Frankrijk. Het alarmerende bericht staat zondag in de Britse krant The Guardian.
De krant vernam het nieuws op gezag van bronnen bij de Amerikaanse en Franse inlichtingendiensten. Een rapport van 19 december van de Franse inlichtingendienst DGSE meldt dat ze weet heeft van de plannen. Ze kreeg de tip naar eigen zeggen van de CIA.
Samen met hun Amerikaanse en Britse collega's hebben de Fransen verschillende controles hebben uitgevoerd naar aanleiding van de terreurdreiging. Volgens de Franse bronnen plannen de terroristen de aanslagen op de Kanaaltunnel vanuit Pakistan. West-Europeanen van Pakistaanse afkomst zouden worden ingezet om de terreurdaden uit te voeren.
In Groot-Brittannië zijn de veiligheidsdiensten tijdens de eindejaarsdagen dan ook meer dan ooit op hun hoede. ivb
Terroristen mikken op Kanaaltunnel tijdens kerst
Terroristen mikken op Kanaaltunnel tijdens kerst
24.12.2006