Fusie DLC crossrail is rond
Geplaatst: 01 aug 2008, 19:52
Een class 66 in crossrail kleuren ziet er niet noodzakelijk beter uit. Dan waren de vroegere RM kleuren nog beter.ikkemoi schreef:ik veronderstel van wel ja. hoop het toch.
Dat roos waar een BR 186 met rondbolt is vreselijk....K V B schreef:Een class 66 in crossrail kleuren ziet er niet noodzakelijk beter uit. Dan waren de vroegere RM kleuren nog beter.ikkemoi schreef:ik veronderstel van wel ja. hoop het toch.
Yep. Hoeveel "originele" grijze Class 66 zijn er nog sinds de PB18 in het groen zit ?OMC schreef:Zozo, dan mogen we aannemen dat de class 66 locs met "DLC" opschrift stilaan verleden tijd worden zeker?
Al van gedacht veranderd KVB ? Als ik mag kiezen tussen het oud grijs en de nieuwe rode liverij kies ik toch wel de nieuwe kleuren. Je bedoelde vast (toen, in 2008) de liverij nog met de oude strepen zoals op de Re436 zeker ? Alhoewel, ik weet niet wat ik van de "nieuwe" Re436'ers moet zeggen ..K V B schreef:Een class 66 in crossrail kleuren ziet er niet noodzakelijk beter uit. Dan waren de vroegere RM kleuren nog beter.
DE6301, DE6302, DE6306, DE6307, DE6309, DE6606, DE6607 en PB20 (denk ik). Van PB18 weet ik eigenlijk niks of heb ik nog geen foto's van gezien, de PB19 staat momenteel in Bruhl-Vochem in de Ascendos-kleuren te wachten op een inzet, die foto heb ik al gezien.msts.be schreef:Yep. Hoeveel "originele" grijze Class 66 zijn er nog sinds de PB18 in het groen zit ?OMC schreef:Zozo, dan mogen we aannemen dat de class 66 locs met "DLC" opschrift stilaan verleden tijd worden zeker?
De locs in Ascendos-kleuren krijgen die ook de crossrail livrei?OMC schreef:DE6301, DE6302, DE6306, DE6307, DE6309, DE6606, DE6607 en PB20 (denk ik). Van PB18 weet ik eigenlijk niks of heb ik nog geen foto's van gezien, de PB19 staat momenteel in Bruhl-Vochem in de Ascendos-kleuren te wachten op een inzet, die foto heb ik al gezien.msts.be schreef:Yep. Hoeveel "originele" grijze Class 66 zijn er nog sinds de PB18 in het groen zit ?OMC schreef:Zozo, dan mogen we aannemen dat de class 66 locs met "DLC" opschrift stilaan verleden tijd worden zeker?