Alternatieve fotografie

Ook voor fototechnieken, spotting, tips enz.
Trainspotterke

Bericht door Trainspotterke »

TSP schreef:Misschien omdat de loc dan een status van "wagon" heeft? Hij rijdt tenslotte niet zelf...
Niet echt, neen, want treinen die bestaan uit rijtuigen en aan beide kanten een locomotief, waarvan er één is die als wagon meerijdt, hebben wel de rode sluitlichten op van de achterste locomotief zelf.
TSP

Bericht door TSP »

Dan is dat extra licht dus echt voor noodgevallen. Ik zag laatst toen ik in NL ff in de cabine van de laatste versie van de mat 54 zat, dat in de cabine altijd een noodlicht staat. Dat licht leek wel een beetje op wat daar achterop die loc zat.
Gebruikersavatar
Tim
Berichten: 1234
Lid geworden op: 31 jan 2006, 22:29

Bericht door Tim »

Als men een loc sleept zal men eerder een extern sluitlicht plaatsen dan de gewone sluitlichten aan te zetten omdat men anders de batterijen moet inschakelen. Op een rangeerterrein bv kan dan vergeten worden die weer uit te schakelen met als gevolg een platte batterij.
Bert

Bericht door Bert »

Tim schreef:Als men een loc sleept zal men eerder een extern sluitlicht plaatsen dan de gewone sluitlichten aan te zetten omdat men anders de batterijen moet inschakelen. Op een rangeerterrein bv kan dan vergeten worden die weer uit te schakelen met als gevolg een platte batterij.
ja, deze loc bevond zich achteraan een werktrein voor de HSL.op sleep dus :wink:
Sander

Bericht door Sander »

Bij de werkplaats...
Afbeelding Afbeelding
Tommyken

Bericht door Tommyken »

Nog eens de kans gehad in Montzen om enkele plaatjes te schieten,
dus ik hoop dat ze een beetje meevallen ook natuurlijk :lol:

persoonlijk gaat men voorkeur uit naar de laatste foto waarbij je de
neus van de Type 20 nog ziet. :wink:
Afbeelding Afbeelding Afbeelding
Accelerat
Berichten: 2778
Lid geworden op: 01 sep 2006, 22:37
Locatie: Canada

Bericht door Accelerat »

Ohh echt zalige foto's! :shock: :D
Tommyken

Bericht door Tommyken »

Dank u :wink: :lol:

Geluk hebben he, en op de juiste plaats staan 8) :lol:
Wimpie

Bericht door Wimpie »

Die foto van die 46 waar is die genomen? En waar staat deze precies?


Greetz Wimpie
Plaats reactie