ik heb een tof idee opgevat waarrond ik een wedstrijdje zou willen organiseren, namelijk "de snelste reiziger van't" land.
Bedoeling is in een tijdsperiode van 7 uur zoveel mogelijk kilometers af te leggen met de trein.
De spelregels:
- De gebruikte lijnen moeten in België liggen.
- Er mag slechts één keer over dezelfde lijn gereden worden per richting (opletten met Brusselse NZV!).
- Er mag geen reisonderbreking zijn, dus niet de wachttijd aftrekken van het totaal.
- Er mogen geen treinen met verplichte reservatie genomen worden.
- Je mag wel onofficiële aansluitingen nemen, de bedoeling is dat degene die het spoorboekje en de situaties in de verschillende Belgische stations het beste kent, het meeste kans maakt.
- Je moet de volle 7u niet volrijden.
- Je mag kiezen welk station je als begin- en eindpunt neemt.
De winnaar wordt bepaald op Zondag 11 mei 2008 door middel van het bepalen van de hoogste gemiddelde snelheid (aantal afgelegde km / duur).
Het enige aanvaardde bewijs is het vervoersbewijs dat op elke trein afgestempeld dient te worden! Let er dus op dat je op elke trein een treinbegeleider te pakken krijgt.
Fraude wordt bestraft met uitsluiting.
Prijs: Naar keuze voor de winnaar: Een keykard, een spoorboekje, een 10-rittenkaart van De Lijn.
Veel succes aan alle deelnemers en dat de snelste moge winnen!
 
  )
 )
 .
.

 
   .
. Mogelijk 'savonds eenzelfde idee, waarna gezamenlijk afpilzen
 Mogelijk 'savonds eenzelfde idee, waarna gezamenlijk afpilzen  
  Gewoon lekker op tijd beginnen en dan bijvoorbeeld 10 of 12 uur doorrijden
 Gewoon lekker op tijd beginnen en dan bijvoorbeeld 10 of 12 uur doorrijden  Nou ja ik ben ook die malle eppo die 450 km gaat rijden voor een pint en een spiesje in Merchtem
  Nou ja ik ben ook die malle eppo die 450 km gaat rijden voor een pint en een spiesje in Merchtem  )
 )