Hergenrath
Hergenrath
Zaterdag a.s. wil ik wat gaan rondtouren in regio Luik/Verviers/Eupen. Nu is een van mijn doelen om ook Hergenrath eens te zien. Nu gaat hier alleen de IRq heen en verder niets anders. Toen ik op de reisplanner keek, werd ik toch iets minder vrolijk dat ik langer als een uur moest wachten in Hergenrath op de volgende trein naar Luik... Toen kwam ik op het idee om de bus te nemen naar een ander station in de buurt, waar ik dan wat sneller in Luik kon komen. Ik kwam uit bij bus 396, Vaals-Eupen. Deze stopt in Hergenrath op bushalte "kirche". Nu had ik geen flauw idee of dat ver lopen was van het station van Hergenrath naar die bushalte. Ik heb dan 19 minuten de tijd om dan naar de bus te geraken. Op google earth even opgezocht, maar daar staat het station niet op... Zo dus mijn vraag is... is het ver lopen van station Hergenrath naar bushalte Kirche?
Re: Hergenrath
ik weet het zelf ook niet maar is de TEC website niet een hulpmiddel? mss heeft die een route overzicht ofzo?sncf-sncb schreef:Zaterdag a.s. wil ik wat gaan rondtouren in regio Luik/Verviers/Eupen. Nu is een van mijn doelen om ook Hergenrath eens te zien. Nu gaat hier alleen de IRq heen en verder niets anders. Toen ik op de reisplanner keek, werd ik toch iets minder vrolijk dat ik langer als een uur moest wachten in Hergenrath op de volgende trein naar Luik... Toen kwam ik op het idee om de bus te nemen naar een ander station in de buurt, waar ik dan wat sneller in Luik kon komen. Ik kwam uit bij bus 396, Vaals-Eupen. Deze stopt in Hergenrath op bushalte "kirche". Nu had ik geen flauw idee of dat ver lopen was van het station van Hergenrath naar die bushalte. Ik heb dan 19 minuten de tijd om dan naar de bus te geraken. Op google earth even opgezocht, maar daar staat het station niet op... Zo dus mijn vraag is... is het ver lopen van station Hergenrath naar bushalte Kirche?
Re: Hergenrath
Ik ben nog niet in Hergenrath geweest, maar als het station inderdaad bij het kruispunt van de Bahnhofstrasse en Bahnhofgasse ligt (what's in a name!), dan is het centrum van Hergenrath ongeveer een kilometer verder. Moet te doen zijn.
Re: Hergenrath
Ik doe Hergenrath toch maar niet, een beetje riskant "maar" 19 minuten in een dorp met lintbebouwing... 
