Vroeger bezondigde ik mij aan het volledig overnemen maar "iemand" (

Sedertdien volg ik dit advies slaafs (

Ik stel vast dat dit advies niet gekend is bij sommige andere gebruikers. Gelieve mij daarom te bevrijden uit mijn gewetensnood

bij sommige kranten is het overnemen niet toegestaan zonder schriftelijke toestemming. kortweg voor je zomaar aan artikel overneemt zal je dus met de uitgever van de krant contact moeten opnemen en om toestemming vragen.Shrek schreef:met de auteur en krant erbij is dat toch geen probleem?Steven schreef:krantenartikels quoten is nog niet hetzelfde dan iemand zijn uitspraak van het forum hier quoten.
In dat soort gevallen gaat het doorgaans om quotes uit "volledige artikelen" vanop het betaalgedeelte van een krantensite, lijkt meSteven schreef:en toch is het bij bepaalde kranten strikt verboden zonder schriftelijk toestemming. of je nu rechtstreeks uit de krant of uit hun online pagina's stukken gebruikt.schaarbakkes schreef:Als je de bron overneemt, zal niemand daar over vallen.